Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE SmartRack 1U Horiz Cbl |
4542149 | Register free see stock | ||
|
Smartrack 1U Horizontal Cable |
W128338974 | |||
|
Tripp Lite Series Rack Enclosure Cabinet Horizontal Cable Ring Flexible 1URM - Kabelh?llarsats f?r rack - svart - 1U - 19" |
7413056 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRCABLERING1U. Produktens färg: Svart. Vikt: 340 g
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Rackkapacitet | 1U |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 546,1 mm |
| Låddjup | 74,9 mm |
| Höjd | 139,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 660 g |
| Bredd | 96,5 mm |
| Djup | 43,2 mm |
| Höjd | 482,6 mm |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Vikt | 340 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 546,1 mm |
| Låddjup | 74,9 mm |
| Höjd | 139,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 660 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332140668 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 555 mm |
| Ytterförpackningens längd | 374,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 534,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 12 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |