Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 12U Heavy-Duty |
W128432025 | Register free see stock | ||
|
Tripp Lite Series 12U Wall Mount Open Frame Rack Cabinet Wallmount Heavy Duty - Rack ?ppen ram - 2 stolpar - v?ggmontering - svart - 12U - 19" |
7748708 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRWO12UHD. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 12U, Maxvikt: 90,718 kg. Vikt: 6,5 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 579,1 mm |
| Låddjup | 541 mm |
| Höjd | 104,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,85 kg |
| Bredd | 510,8 mm |
| Djup | 463,3 mm |
| Höjd | 629,9 mm |
| Vikt | 6,5 kg |
| Egenskaper | |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 12U |
| Maxvikt | 90,718 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | NOM, EIA-310-D, IEC 60297-3-100, DIN 41494, RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 579,1 mm |
| Låddjup | 541 mm |
| Höjd | 104,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,85 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 12U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 579,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 541 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 104,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,85 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |