Tripp Lite SRSHELF4PHDTM rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRSHELF4PHDTM
- EAN: 0037332184054 0373321840540
Tripp Lite SRSHELF4PHDTM, Svart, 7,48 kg
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRSHELF4PHDTM. Produktens färg: Svart. Vikt: 7,48 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Maxvikt | 113 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 61 mm |
| Låddjup | 518,2 mm |
| Höjd | 736,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 8,16 kg |
| Bredd | 482,6 mm |
| Djup | 662,9 mm |
| Höjd | 43,9 mm |
| Vikt | 7,48 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 61 mm |
| Låddjup | 518,2 mm |
| Höjd | 736,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 8,16 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332184051 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 142,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 535,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 741,7 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 18,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 2 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |