Tripp Lite SRSHELF4PHDVENT rack tillbehör Hylla till rackskåp
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRSHELF4PHDVENT
- EAN: 0037332263131
Tripp Lite SRSHELF4PHDVENT, Hylla till rackskåp, Svart, 1U, Kina, 482,6 mm, 662,9 mm
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRSHELF4PHDVENT. Modell: Hylla till rackskåp, Produktens färg: Svart, Rackkapacitet: 1U. Bredd: 482,6 mm, Djup: 662,9 mm, Höjd: 44,4 mm. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 517,5 mm, Låddjup: 676,3 mm. Produkter per ytterförpackning: 2 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Hylla till rackskåp |
| Rackkapacitet | 1U |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 517,5 mm |
| Låddjup | 676,3 mm |
| Höjd | 60,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 8,3 kg |
| Bredd | 482,6 mm |
| Djup | 662,9 mm |
| Höjd | 44,4 mm |
| Vikt | 7,48 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 517,5 mm |
| Låddjup | 676,3 mm |
| Höjd | 60,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 8,3 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Tekniska data | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332263138 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 2 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |