Tripp Lite SRSHELF2P1USHRT rack tillbehör Hylla till rackskåp
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRSHELF2P1USHRT
- EAN: 0037332263155
Tripp Lite SRSHELF2P1USHRT, Hylla till rackskåp, Svart, 18 kg, 1U, Kina, 482,6 mm
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRSHELF2P1USHRT. Modell: Hylla till rackskåp, Produktens färg: Svart, Maxvikt: 18 kg. Bredd: 482,6 mm, Djup: 184,2 mm, Höjd: 44,4 mm. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 60,3 mm, Låddjup: 520,7 mm. Produkter per ytterförpackning: 10 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Hylla till rackskåp |
| Rackkapacitet | 1U |
| Maxvikt | 18 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 60,3 mm |
| Låddjup | 520,7 mm |
| Höjd | 212,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,5 kg |
| Bredd | 482,6 mm |
| Djup | 184,2 mm |
| Höjd | 44,4 mm |
| Vikt | 960 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 60,3 mm |
| Låddjup | 520,7 mm |
| Höjd | 212,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,5 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Tekniska data | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332263152 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |