Tripp Lite SRDINRAIL2U rack tillbehör Justerbar hylla
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRDINRAIL2U
- EAN: 0037332213266
Tripp Lite SRDINRAIL2U, Justerbar hylla, Svart, 1 styck, 1,8 kg
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRDINRAIL2U. Modell: Justerbar hylla, Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 1 styck. Vikt: 1,8 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Justerbar hylla |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 401,3 mm |
| Låddjup | 492,8 mm |
| Höjd | 106,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,68 kg |
| Bredd | 482,6 mm |
| Djup | 358,4 mm |
| Höjd | 88,9 mm |
| Vikt | 1,8 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 401,3 mm |
| Låddjup | 492,8 mm |
| Höjd | 106,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,68 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332213263 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 556,3 mm |
| Ytterförpackningens längd | 518,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 424,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 14,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |