Tripp Lite SRDRAWER4U rack tillbehör Hylla till rackskåp
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRDRAWER4U
- EAN: 0037332203182
Tripp Lite SRDRAWER4U, Hylla till rackskåp, Svart, 1 styck, 9,5 kg
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRDRAWER4U. Modell: Hylla till rackskåp, Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 1 styck. Vikt: 9,5 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Enkel montering | Ja |
| Modell | Hylla till rackskåp |
| Maxvikt | 22700 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 530,1 mm |
| Låddjup | 515,1 mm |
| Höjd | 245,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 9,98 kg |
| Bredd | 437,4 mm |
| Djup | 452,4 mm |
| Höjd | 176,8 mm |
| Vikt | 9,5 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 530,1 mm |
| Låddjup | 515,1 mm |
| Höjd | 245,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 9,98 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332203189 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 1080 mm |
| Ytterförpackningens längd | 534,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 760 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 65,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |