Tripp Lite SRGROUND rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRGROUND
- EAN: 0037332154811 0373321548118
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRGROUND, Svart, Brun, 1,81 kg
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE Copper Bus Grounding Bar |
4543239 | Register free see stock | ||
|
Smartrack Copper Bus |
W128338983 | |||
Related Products
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Utrustning för Rackkylning
-
Category: Utrustning för Rackkylning
Description
Tripp Lite SRGROUND. Produktens färg: Svart, Brun. Vikt: 1,81 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart, Brun |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 91,4 mm |
| Låddjup | 1993,9 mm |
| Höjd | 61 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,49 kg |
| Bredd | 15,9 mm |
| Djup | 6,4 mm |
| Höjd | 1917,7 mm |
| Vikt | 1,81 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 91,4 mm |
| Låddjup | 1993,9 mm |
| Höjd | 61 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,49 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332154818 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 292,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 2006,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 139,7 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 16,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |