Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack Enclosure Filter Kit |
W128431927 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRFILTER. Produktens färg: Vit. Vikt: 910 g
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Kompatibilitet | 25U, 42U, 45U, 48U |
| Harmonized System (HS)-kod | 5911,90,0080 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 276,9 mm |
| Låddjup | 391,2 mm |
| Höjd | 101,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 820 g |
| Bredd | 508 mm |
| Djup | 165,1 mm |
| Höjd | 165,1 mm |
| Vikt | 910 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 276,9 mm |
| Låddjup | 391,2 mm |
| Höjd | 101,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 820 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332148879 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 543,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 635 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 327,7 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,31 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 5911,90,0080 |