Tripp Lite SRDRAWER2U rack tillbehör Rackskåp
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRDRAWER2U
- EAN: 0037332203175
Tripp Lite SRDRAWER2U, Rackskåp, Stål, Svart, 1 styck, 7 kg
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRDRAWER2U. Modell: Rackskåp, Material, hölje: Stål, Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 1 styck. Vikt: 7 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Rackskåp |
| Rackkapacitet | 2U |
| Maxvikt | 22,7 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Material, hölje | Stål |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 530,1 mm |
| Låddjup | 515,1 mm |
| Höjd | 154,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 8,62 kg |
| Bredd | 437,4 mm |
| Djup | 452,4 mm |
| Höjd | 87,9 mm |
| Vikt | 7 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 530,1 mm |
| Låddjup | 515,1 mm |
| Höjd | 154,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 8,62 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332203172 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 1080 mm |
| Ytterförpackningens längd | 534,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 810 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 80 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |