Tripp Lite SRCAGENUT5MM rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRCAGENUT5MM
- EAN: 0037332180315 0373321803156
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRCAGENUT5MM, Gjuten aluminium, Svart
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE HW Kit with 50 M5 screws |
4543233 | Register free see stock | ||
|
Smartrack Square Hole |
W128338978 | |||
|
Tripp Lite Series Rack Enclosure Square Hole Hardware M5 Screws & Washers 50PC - Skruvar, muttrar och mellanl?ggsbrickor f?r rack |
7413563 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Utrustning för Rackkylning
-
Category: Utrustning för Rackkylning
Description
Tripp Lite SRCAGENUT5MM. Produktens färg: Gjuten aluminium, Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Gjuten aluminium, Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 25,4 mm |
| Låddjup | 152,4 mm |
| Höjd | 101,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 450 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 25,4 mm |
| Låddjup | 152,4 mm |
| Höjd | 101,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 450 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332180312 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 254 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 177,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 10,7 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |