Tripp Lite SRSHELF2PUNIV rack tillbehör Hylla till rackskåp
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRSHELF2PUNIV
- EAN: 0037332263162
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRSHELF2PUNIV, Hylla till rackskåp, Svart, 45 kg, 2U, Kina, 485,8 mm
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack Universal-Mount |
W128431943 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Utrustning för Rackkylning
-
Category: Utrustning för Rackkylning
Description
Tripp Lite SRSHELF2PUNIV. Modell: Hylla till rackskåp, Produktens färg: Svart, Maxvikt: 45 kg. Bredd: 485,8 mm, Djup: 558,8 mm, Höjd: 88,9 mm. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 520,7 mm, Låddjup: 635 mm. Produkter per ytterförpackning: 5 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Hylla till rackskåp |
| Rackkapacitet | 2U |
| Maxvikt | 45 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 520,7 mm |
| Låddjup | 635 mm |
| Höjd | 111,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4 kg |
| Bredd | 485,8 mm |
| Djup | 558,8 mm |
| Höjd | 88,9 mm |
| Vikt | 3,63 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 520,7 mm |
| Låddjup | 635 mm |
| Höjd | 111,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Tekniska data | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332263169 |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |