Tripp Lite SRSHELF2P1UTM rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRSHELF2P1UTM
- EAN: 0037332185532
Tripp Lite SRSHELF2P1UTM, Svart, 1,59 kg
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRSHELF2P1UTM. Produktens färg: Svart. Vikt: 1,59 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Rackkapacitet | 1U |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 332,7 mm |
| Låddjup | 495,3 mm |
| Höjd | 61 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,77 kg |
| Bredd | 482,6 mm |
| Djup | 304,8 mm |
| Höjd | 44,4 mm |
| Vikt | 1,59 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 332,7 mm |
| Låddjup | 495,3 mm |
| Höjd | 61 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,77 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332185539 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 619,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 533,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 19,7 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |