Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRSCREWS. Produktens färg: Gjuten aluminium, Svart. Antal per förpackning: 50 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Gjuten aluminium, Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 7318,15,2055 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 61 mm |
| Låddjup | 94 mm |
| Höjd | 55,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 61 mm |
| Låddjup | 94 mm |
| Höjd | 55,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Antal per förpackning | 50 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332143188 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 248,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 274,3 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 170,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,31 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7318,15,2055 |