Tripp Lite SRSHELF2PTM rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRSHELF2PTM
- EAN: 0037332184672 0373321846726
Tripp Lite SRSHELF2PTM, Svart, 2,27 kg
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRSHELF2PTM. Produktens färg: Svart. Vikt: 2,27 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Storlek | 45,7 cm (18") |
| Rackkapacitet | 2U |
| Maxvikt | 22,7 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 497,8 mm |
| Höjd | 515,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,9 kg |
| Bredd | 482,6 mm |
| Djup | 457,2 mm |
| Höjd | 88,9 mm |
| Storlek | 45,7 cm (18") |
| Vikt | 2,27 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 497,8 mm |
| Höjd | 515,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,9 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332184679 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 519,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1140 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 515,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 30,4 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |