Tripp Lite SRSHELF2PCENTER rack tillbehör Hylla till rackskåp
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRSHELF2PCENTER
- EAN: 0037332263179
Tripp Lite SRSHELF2PCENTER, Hylla till rackskåp, Svart, 45 kg, 2U, Kina, 482,6 mm
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRSHELF2PCENTER. Modell: Hylla till rackskåp, Produktens färg: Svart, Maxvikt: 45 kg. Bredd: 482,6 mm, Djup: 552,4 mm, Höjd: 88,9 mm. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 520,7 mm, Låddjup: 635 mm. Produkter per ytterförpackning: 5 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Hylla till rackskåp |
| Rackkapacitet | 2U |
| Maxvikt | 45 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 520,7 mm |
| Låddjup | 635 mm |
| Höjd | 111,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4 kg |
| Bredd | 482,6 mm |
| Djup | 552,4 mm |
| Höjd | 88,9 mm |
| Vikt | 3,18 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 520,7 mm |
| Låddjup | 635 mm |
| Höjd | 111,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Tekniska data | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332263176 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |