Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack Door Handles With |
W128431905 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRCOMBO. Modell: Dörrhandtag, Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 2 styck. Vikt: 180 g
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Dörrhandtag |
| Låsning | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 8301,40,6060 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 172 mm |
| Låddjup | 81,8 mm |
| Höjd | 52,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 550 g |
| Bredd | 35,8 mm |
| Djup | 45 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Vikt | 180 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 172 mm |
| Låddjup | 81,8 mm |
| Höjd | 52,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 550 g |
| Antal per förpackning | 2 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332143201 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 430 mm |
| Ytterförpackningens längd | 184,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 279,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 13,7 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 25 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8301,40,6060 |