Tripp Lite SRCAGENUTS rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRCAGENUTS
- EAN: 5054629872048 7241870769175 06 ...0769175 0666669990689 0778890689109 0734911117853 0373321435630 0151903607664 0084478410059 0037332143563 0080000481993 0163120460755 0132017905402more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRCAGENUTS, Gjuten aluminium, Svart
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE HW Kit with 50 M6 screws |
4543235 | Register free see stock | ||
|
Smartrack Square Hole |
W128338979 | |||
|
Tripp Lite Series Rack Enclosure Cabinet Square Hole Hardware Kit Screws, Washers - Skruvar, muttrar och mellanl?ggsbrickor f?r rack |
7413561 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRCAGENUTS. Produktens färg: Gjuten aluminium, Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Gjuten aluminium, Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 111,8 mm |
| Låddjup | 154,9 mm |
| Höjd | 30,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 450 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 111,8 mm |
| Låddjup | 154,9 mm |
| Höjd | 30,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 450 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332143560 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 309,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 309,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 129,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9,16 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |