Tripp Lite SRSHELF4PSLVENT rack tillbehör Hylla till rackskåp
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRSHELF4PSLVENT
- EAN: 0037332263148
Tripp Lite SRSHELF4PSLVENT, Hylla till rackskåp, Svart, 23 kg, 1U, Kina, 482,1 mm
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRSHELF4PSLVENT. Modell: Hylla till rackskåp, Produktens färg: Svart, Maxvikt: 23 kg. Bredd: 482,1 mm, Djup: 764,8 mm, Höjd: 44,4 mm. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 517,5 mm, Låddjup: 676,3 mm. Produkter per ytterförpackning: 2 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Hylla till rackskåp |
| Rackkapacitet | 1U |
| Maxvikt | 23 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 517,5 mm |
| Låddjup | 676,3 mm |
| Höjd | 60,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 8,3 kg |
| Bredd | 482,1 mm |
| Djup | 764,8 mm |
| Höjd | 44,4 mm |
| Vikt | 8,3 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 517,5 mm |
| Låddjup | 676,3 mm |
| Höjd | 60,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 8,3 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Tekniska data | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332263145 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 2 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |