Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRLADDERATTACH. Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 525 mm |
| Låddjup | 70,1 mm |
| Höjd | 35,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 910 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 525 mm |
| Låddjup | 70,1 mm |
| Höjd | 35,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 910 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332150643 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 540 mm |
| Ytterförpackningens längd | 235 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 169,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 11,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |