Tripp Lite SRRAILDPTH2U rack tillbehör Djupadapter
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRRAILDPTH2U
- EAN: 0037332263193
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRRAILDPTH2U, Djupadapter, Svart, 2U, Kina, 63,5 mm, 114,3 mm
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 2U Mounting Rail |
W128431937 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Utrustning för Rackkylning
-
Category: Utrustning för Rackkylning
Description
Tripp Lite SRRAILDPTH2U. Modell: Djupadapter, Produktens färg: Svart, Rackkapacitet: 2U. Bredd: 63,5 mm, Djup: 114,3 mm, Höjd: 101,6 mm. Antal per förpackning: 2 styck, Förpackningens bredd: 41,3 mm, Låddjup: 120,6 mm. Produkter per ytterförpackning: 40 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Djupadapter |
| Rackkapacitet | 2U |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 41,3 mm |
| Låddjup | 120,6 mm |
| Höjd | 108 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 370 g |
| Bredd | 63,5 mm |
| Djup | 114,3 mm |
| Höjd | 101,6 mm |
| Vikt | 370 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 41,3 mm |
| Låddjup | 120,6 mm |
| Höjd | 108 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 370 g |
| Antal per förpackning | 2 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Tekniska data | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332263190 |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |