Tripp Lite SRGROUND25 rack tillbehör Jordningsstång
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRGROUND25
- EAN: 0037332241474
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRGROUND25, Jordningsstång, Koppar, Koppar, 1 styck, 1,36 kg
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack Copper Bus |
W128431928 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Utrustning för Rackkylning
-
Category: Utrustning för Rackkylning
Description
Tripp Lite SRGROUND25. Modell: Jordningsstång, Material, hölje: Koppar, Produktens färg: Koppar. Antal per förpackning: 1 styck. Vikt: 1,36 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Koppar |
| Modell | Jordningsstång |
| Rackkapacitet | 25U |
| Harmonized System (HS)-kod | 7409,19,1000 |
| Material, hölje | Koppar |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 85,1 mm |
| Låddjup | 59,9 mm |
| Förpackningens höjd | 1240 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,36 kg |
| Bredd | 15,9 mm |
| Djup | 6,4 mm |
| Höjd | 1148,1 mm |
| Vikt | 1,36 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 85,1 mm |
| Låddjup | 59,9 mm |
| Förpackningens höjd | 1240 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,36 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332241471 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 460 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1260,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 140 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 15,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7409,19,1000 |