Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE Rolling Caster Kit 4pack |
4543237 | Register free see stock | ||
|
Smartrack Rolling Caster Kit, |
W128338981 | |||
Related Products
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Utrustning för Rackkylning
-
Category: Utrustning för Rackkylning
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
Description
Tripp Lite SRCASTER. Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 4 styck. Vikt: 2,72 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Maxvikt | 249,5 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 190 mm |
| Låddjup | 154,9 mm |
| Höjd | 100,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,8 kg |
| Vikt | 2,72 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 190 mm |
| Låddjup | 154,9 mm |
| Höjd | 100,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,8 kg |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332145359 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 205 mm |
| Ytterförpackningens längd | 508,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 330,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 20,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |