Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE Heavy-Duty Roll Cast Kit |
4543238 | Register free see stock | ||
|
Smartrack Heavy-Duty Rolling |
W128338982 | |||
|
Tripp Lite Series Rack Enclosure Cabinet Heavy Duty Mobile Rolling Caster Kit - St?dhjulssats f?r rack |
7413565 | |||
Related Products
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Utrustning för Rackkylning
-
Category: Utrustning för Rackkylning
Description
Tripp Lite SRCASTERHDKIT. Produktens färg: Gjuten aluminium, Svart. Antal per förpackning: 4 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Gjuten aluminium, Svart |
| Maxvikt | 340,2 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 119,9 mm |
| Låddjup | 125 mm |
| Höjd | 320 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,03 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 119,9 mm |
| Låddjup | 125 mm |
| Höjd | 320 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,03 kg |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332172324 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 374,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 289,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 660,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 72,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |