Tripp Lite SREXTENDER rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SREXTENDER
- EAN: 0373321465330 0037332146533
Tripp Lite SREXTENDER, Svart, 1 styck, 22,7 kg
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SREXTENDER. Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 1 styck. Vikt: 22,7 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Rackkapacitet | 48U |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 221 mm |
| Låddjup | 1193,8 mm |
| Förpackningens höjd | 215,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 22,7 kg |
| Bredd | 601,7 mm |
| Djup | 199,4 mm |
| Höjd | 2216,2 mm |
| Vikt | 22,7 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 221 mm |
| Låddjup | 1193,8 mm |
| Förpackningens höjd | 215,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 22,7 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 221 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1193,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 215,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 22,7 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |