Tripp Lite SRVRTBAR rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRVRTBAR
- EAN: 0373321641178 0037332164117
Tripp Lite SRVRTBAR, Svart, 2 styck, 3,18 kg
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRVRTBAR. Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 2 styck. Vikt: 3,18 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Rackkapacitet | 42U |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 221 mm |
| Låddjup | 2039,6 mm |
| Höjd | 134,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,85 kg |
| Bredd | 117,3 mm |
| Djup | 41,3 mm |
| Höjd | 1930,4 mm |
| Vikt | 3,18 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 221 mm |
| Låddjup | 2039,6 mm |
| Höjd | 134,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,85 kg |
| Antal per förpackning | 2 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332164114 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 706,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 2082,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 690,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 120,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 15 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |