Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 6U Low-Profile |
W128432003 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW6UKD. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 6U, Maxvikt: 90,7 kg, Knapplås. Vikt: 13 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 515 mm |
| Låddjup | 180 mm |
| Höjd | 656 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 14,3 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 456 mm |
| Höjd | 368 mm |
| Vikt | 13 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Snabbinstallationsguide | Ja |
| Egenskaper | |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Medföljande sidopaneler | Ja |
| Rackkapacitet | 6U |
| Antal fläktar | 4 fläkt/-ar |
| Maxvikt | 90,7 kg |
| Knapplås | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Stål |
| Certifiering | RoHS, UL/CSA 60950-1, EIA-310-E |
| Förpackning | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Snabbinstallationsguide | Ja |
| Förpackningens bredd | 515 mm |
| Låddjup | 180 mm |
| Höjd | 656 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 14,3 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332191561 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 6U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 939,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1049,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 680 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 145 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |