Tripp Lite SRTHERMDUCT utrustning för rackkylning
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRTHERMDUCT
- EAN: 0037332154903 0373321549030
Tripp Lite SRTHERMDUCT, Svart, 594,1 mm, 946,4 mm, 876,3 mm, 14,5 kg, 599,9 mm
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRTHERMDUCT. Produktens färg: Svart. Bredd: 594,1 mm, Djup: 946,4 mm, Höjd: 876,3 mm. Förpackningens bredd: 599,9 mm, Låddjup: 1210,1 mm, Höjd: 370,1 mm. Ursprungsland: Kina, Produkter per ytterförpackning: 1 styck, Ytterförpackningens bruttovikt: 30,4 kg
Specifications
| Tekniska detaljer | |
|---|---|
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Svart |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 594,1 mm |
| Djup | 946,4 mm |
| Höjd | 876,3 mm |
| Vikt | 14,5 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 599,9 mm |
| Låddjup | 1210,1 mm |
| Höjd | 370,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30,4 kg |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 30,4 kg |
| Ytterförpackningens längd | 1210,1 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterförpackningens höjd | 370,1 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 599,9 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |