Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 6U Low-Profile |
W128432002 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW6UG. Modell: Väggmonterad rack, Maxvikt: 90,72 kg. Vikt: 13,2 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Maxvikt | 90,72 kg |
| Kylning typ | Passiv |
| Produktens färg | Svart |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 655,3 mm |
| Låddjup | 505,5 mm |
| Höjd | 439,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 15,9 kg |
| Bredd | 596,9 mm |
| Djup | 444,5 mm |
| Höjd | 368,3 mm |
| Vikt | 13,2 kg |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 655,3 mm |
| Låddjup | 505,5 mm |
| Höjd | 439,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 15,9 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 655,3 mm |
| Ytterförpackningens längd | 505,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 439,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 15,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |