Tripp Lite SRHANDLE4 rack tillbehör Kombinationslås till dörr
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRHANDLE4
- EAN: 0037332212719
Tripp Lite SRHANDLE4, Kombinationslås till dörr, Svart, 470 g
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRHANDLE4. Modell: Kombinationslås till dörr, Produktens färg: Svart. Vikt: 470 g
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Kombinationslås till dörr |
| Låsning | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 8301,40,6060 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 42,9 mm |
| Låddjup | 82 mm |
| Förpackningens höjd | 170,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 970 g |
| Bredd | 36,1 mm |
| Djup | 38,9 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Vikt | 470 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 42,9 mm |
| Låddjup | 82 mm |
| Förpackningens höjd | 170,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 970 g |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 198,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 265,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 359,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 21,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 18 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8301,40,6060 |