Tripp Lite SRW6U rack 6U Väggmonterad rack Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRW6U
- EAN: 0720591818203 0809302193126 74 ...2193126 7426701977916 0801593409856 0804993672851 0373321546510 0037332154651 0806792211163 0641438473785 0640206603126 0800011452948 0729198129378 7427457843814 0823019823725 0734911323247 5054484710837 0079531962569 5054629944486 0745734193009 5054533710832 0021111525459 0803982823397 0734911148345more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRW6U, Väggmonterad rack, 6U, 90,7 kg, 13,2 kg, Svart
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE 6U Mini Rack Encl |
4542534 | Register free see stock | ||
|
Smartrack 6U Wall Mount Mini |
W128338995 | |||
|
Tripp Lite SmartRack 6U Low-Profile Switch-Depth Wall-Mount Rack Enclosure Cabinet - Rack skåp - väggmontering, golvmontering - svart - 6U - 19" |
7350576 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW6U. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 6U, Maxvikt: 90,7 kg. Vikt: 13,2 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 523,2 mm |
| Låddjup | 670,6 mm |
| Höjd | 444,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 15,4 kg |
| Bredd | 596,9 mm |
| Djup | 444,5 mm |
| Höjd | 368,3 mm |
| Vikt | 13,2 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Egenskaper | |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 6U |
| Maxvikt | 90,7 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | EIA-310-E, RoHS |
| Förpackning | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 523,2 mm |
| Låddjup | 670,6 mm |
| Höjd | 444,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 15,4 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 6U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 523,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 670,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 444,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 15,4 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |