Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack Magnetic Door |
W128431953 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRSWITCH. Produktens färg: Svart, Vit
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart, Vit |
| Harmonized System (HS)-kod | 8536,50,9065 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 100,1 mm |
| Låddjup | 143 mm |
| Höjd | 55,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Bredd | 100 mm |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 33,5 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 100,1 mm |
| Låddjup | 143 mm |
| Höjd | 55,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332144772 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 307,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 522 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 303 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 12,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8536,50,9065 |