Tripp Lite SRWALLBRKT6U rack tillbehör Monteringsskena
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRWALLBRKT6U
- EAN: 0037332203212
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRWALLBRKT6U, Monteringsskena, Svart, 1 styck, 3,8 kg
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 6U Vertical |
W128432012 | Register free see stock | ||
|
Tripp Lite Series Wallmount Rack 6U Vertical Rack Bracket 200lb Capacity - Monteringsf?ste - v?ggmontering - svart - 6U - 19" |
7748754 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRWALLBRKT6U. Modell: Monteringsskena, Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 1 styck. Vikt: 3,8 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Monteringsskena |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Rackkapacitet | 6U |
| Maxvikt | 91 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 555 mm |
| Låddjup | 465,1 mm |
| Höjd | 275,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,5 kg |
| Bredd | 500,1 mm |
| Djup | 283,2 mm |
| Höjd | 283,2 mm |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Vikt | 3,8 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 555 mm |
| Låddjup | 465,1 mm |
| Höjd | 275,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,5 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Muttrar inkluderade | Ja |
| Antal muttrar | 12 |
| Antal skruvar | 12 |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332203219 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 570 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1130 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 480,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 22 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |