Tripp Lite SRWALLBRKT4U rack tillbehör Monteringsplatta
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRWALLBRKT4U
- EAN: 0037332203205
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRWALLBRKT4U, Monteringsplatta, Stål, Svart, 1 styck, 2,4 kg
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 4U Vertical |
W128432011 | Register free see stock | ||
|
Tripp Lite Series Wallmount Rack 4U Vertical Rack Bracket 175lb Capacity - Monteringsf?ste - v?ggmontering - svart - 4U - 19" |
7748682 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRWALLBRKT4U. Modell: Monteringsplatta, Material, hölje: Stål, Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 1 styck. Vikt: 2,4 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Enkel montering | Ja |
| Modell | Monteringsplatta |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Rackkapacitet | 4U |
| Maxvikt | 79 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Material, hölje | Stål |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 555 mm |
| Låddjup | 340,1 mm |
| Höjd | 210,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,18 kg |
| Bredd | 500,1 mm |
| Djup | 194,6 mm |
| Höjd | 194,6 mm |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Vikt | 2,4 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 555 mm |
| Låddjup | 340,1 mm |
| Höjd | 210,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,18 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Muttrar inkluderade | Ja |
| Antal muttrar | 12 |
| Antal skruvar | 12 |
| Snabbinstallationsguide | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332203202 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 570 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1045 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 430 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 22 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |