Tripp Lite SRWALLBRKT2U rack tillbehör Monteringsskena
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRWALLBRKT2U
- EAN: 0037332203199
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRWALLBRKT2U, Monteringsskena, Stål, Svart, 1 styck, 1,2 kg
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 2U Vertical |
W128432010 | Register free see stock | ||
|
Tripp Lite Series Wallmount Rack 2U Vertical Rack Bracket 175lb Capacity - Monteringsf?ste - v?ggmontering - svart - 2U - 19" |
7748681 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRWALLBRKT2U. Modell: Monteringsskena, Material, hölje: Stål, Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 1 styck. Vikt: 1,2 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Enkel montering | Ja |
| Modell | Monteringsskena |
| Rackkapacitet | 2U |
| Maxvikt | 79 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Material, hölje | Stål |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 555 mm |
| Låddjup | 214,9 mm |
| Höjd | 150,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,8 kg |
| Bredd | 500,1 mm |
| Djup | 105,4 mm |
| Höjd | 105,7 mm |
| Vikt | 1,2 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 555 mm |
| Låddjup | 214,9 mm |
| Höjd | 150,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,8 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Muttrar inkluderade | Ja |
| Antal muttrar | 12 |
| Antal skruvar | 12 |
| Snabbinstallationsguide | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332203196 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 570 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1110 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 320 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 21 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |