Tripp Lite SRWO4UBRKT rack tillbehör Rackskåp
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRWO4UBRKT
- EAN: 0037332262998
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRWO4UBRKT, Rackskåp, Svart, Stål, 34 kg, 4U, Kina
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 4U Low-Profile |
W128432028 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRWO4UBRKT. Modell: Rackskåp, Produktens färg: Svart, Material, hölje: Stål. Bredd: 511,4 mm, Djup: 202 mm, Höjd: 546,1 mm. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 581 mm, Låddjup: 631,8 mm. Ytterförpackningens bredd: 898,5 mm, Ytterförpackningens längd: 650,9 mm, Ytterförpackningens höjd: 600,1 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Rackskåp |
| Rackkapacitet | 4U |
| Maxvikt | 34 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Material, hölje | Stål |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 581 mm |
| Låddjup | 631,8 mm |
| Höjd | 282,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 7,03 kg |
| Bredd | 511,4 mm |
| Djup | 202 mm |
| Höjd | 546,1 mm |
| Vikt | 7,03 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 581 mm |
| Låddjup | 631,8 mm |
| Höjd | 282,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 7,03 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Tekniska data | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332262995 |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 898,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 650,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 600,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 22 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 3 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |