Tripp Lite SR48UBEXPND monteringskit Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SR48UBEXPND
- EAN: 0037332154316 0373321543168
Tripp Lite SR48UBEXPND, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SR48UBEXPND. Produktens färg: Svart
Specifications
| Tekniska detaljer | |
|---|---|
| Bredd (imperial) | 6 m (236.3") |
| Höjd (imperial) | 22,6 m (890") |
| Djup (imperial) | 6 m (236.3") |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart |
| Certifikat | |
| Säkerhet | EIA-310-E, IEC 60297-3-100, DIN 41494, RoHS, UL 60950 |
| Övrigt | |
| Produktstorlek (BxDxH) | 6002 x 10920 x 22610 mm |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 77,6 kg |
| Bredd | 600,2 mm |
| Djup | 1092,2 mm |
| Höjd | 2260,6 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 660,4 mm |
| Låddjup | 1143 mm |
| Höjd | 2413 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 96,6 kg |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 660,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1143 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 2413 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 96,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |