Tripp Lite SRWF6U rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRWF6U
- EAN: 0037332190635
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRWF6U, Svart, 1 styck, 29 kg
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 6U Low-Profile |
W128432022 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRWF6U. Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 1 styck. Vikt: 29 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Rackkapacitet | 6U |
| Maxvikt | 68 kg |
| Certifiering | EIA-310-E |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 789,9 mm |
| Låddjup | 430 mm |
| Höjd | 870 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 32 kg |
| Bredd | 650,2 mm |
| Djup | 292,1 mm |
| Höjd | 731,5 mm |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Vikt | 29 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 789,9 mm |
| Låddjup | 430 mm |
| Höjd | 870 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 32 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 789,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 430 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 870 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 32 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Produkter per lastpall | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Övrigt | |
| Produkter per lastpall | 1 styck |