Tripp Lite SRWO12UBRKTSHEL rack tillbehör Monteringsskena
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRWO12UBRKTSHEL
- EAN: 0037332262974
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRWO12UBRKTSHEL, Monteringsskena, Svart, 68 kg, 12U, Kina, 504,4 mm
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
12U Wall-Mount Bracket With |
W128432024 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRWO12UBRKTSHEL. Modell: Monteringsskena, Produktens färg: Svart, Maxvikt: 68 kg. Bredd: 504,4 mm, Djup: 381 mm, Höjd: 626,9 mm. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 569 mm, Låddjup: 591,8 mm. Produkter per ytterförpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Monteringsskena |
| Rackkapacitet | 12U |
| Maxvikt | 68 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 8302,50,0000 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 569 mm |
| Låddjup | 591,8 mm |
| Höjd | 124,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 16,6 kg |
| Bredd | 504,4 mm |
| Djup | 381 mm |
| Höjd | 626,9 mm |
| Vikt | 15,7 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 569 mm |
| Låddjup | 591,8 mm |
| Höjd | 124,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 16,6 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska data | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8302,50,0000 |