Tripp Lite SRWF5U rack 5U Väggmonterad rack Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRWF5U
- EAN: 0611101336761 0745449870707 50 ...9870707 5054533474475 0373321639816 0750519116647 5054629944950 0037332163981more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRWF5U, Väggmonterad rack, 5U, 68 kg, 13 kg, Svart
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 5U Low-Profile |
W128432020 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRWF5U. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 5U, Maxvikt: 68 kg. Vikt: 13 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 327,7 mm |
| Låddjup | 805,2 mm |
| Höjd | 736,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 25,9 kg |
| Bredd | 650,2 mm |
| Djup | 248,9 mm |
| Höjd | 731,5 mm |
| Vikt | 13 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Egenskaper | |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 5U |
| Maxvikt | 68 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | EIA-310-E, RoHS |
| Förpackning | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 327,7 mm |
| Låddjup | 805,2 mm |
| Höjd | 736,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 25,9 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 5U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 327,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 805,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 736,6 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 25,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |