Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRWF4U36. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 4U, Maxvikt: 68 kg, Knapplås. Vikt: 30 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 789,9 mm |
| Låddjup | 340,4 mm |
| Höjd | 340,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 33,1 kg |
| Bredd | 650,2 mm |
| Djup | 203,2 mm |
| Höjd | 1092,2 mm |
| Vikt | 30 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Egenskaper | |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 4U |
| Maxvikt | 68 kg |
| Knapplås | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Stål |
| Certifiering | EIA-310-E, RoHS |
| Förpackning | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 789,9 mm |
| Låddjup | 340,4 mm |
| Höjd | 340,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 33,1 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 4U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 789,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 340,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 340,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 33,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |