Tripp Lite SRSWITCHDUCT rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRSWITCHDUCT
- EAN: 0373321823338 0037332182333
Tripp Lite SRSWITCHDUCT, Gjuten aluminium, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRSWITCHDUCT. Produktens färg: Gjuten aluminium, Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Gjuten aluminium, Svart |
| Certifiering | EIA-310-E |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 724,9 mm |
| Låddjup | 214,9 mm |
| Höjd | 564,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 8,5 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 724,9 mm |
| Låddjup | 214,9 mm |
| Höjd | 564,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 8,5 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332182330 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 680 mm |
| Ytterförpackningens längd | 749,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 590 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 34 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 3 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |