Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 3U Low-Profile |
W128432023 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRWF6UMOD. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 3U, Maxvikt: 68 kg, Internationellt skydd (IP) kod: IP20. Vikt: 14 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Förbättrad kabelhantering | Nej |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 3U |
| Maxvikt | 68 kg |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Stål |
| Certifiering | EIA-310-E |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 584,2 mm |
| Låddjup | 967,7 mm |
| Förpackningens höjd | 266,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 15,9 kg |
| Bredd | 508 mm |
| Djup | 179,6 mm |
| Höjd | 903,2 mm |
| Vikt | 14 kg |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 584,2 mm |
| Låddjup | 967,7 mm |
| Förpackningens höjd | 266,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 15,9 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Rackkapacitet | 3U |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 584,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 967,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 266,7 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 15,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |