Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 16U Low-Profile |
W128432015 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRWF16U38. Modell: Fristående rack, Rackkapacitet: 16U, Maxvikt: 181437 kg, Knapplås. Vikt: 37 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 570 mm |
| Låddjup | 660,4 mm |
| Höjd | 1089,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 45,8 kg |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 589 mm |
| Höjd | 965,2 mm |
| Vikt | 37 kg |
| Inbyggnadsdjup (max) | 88,9 cm |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Egenskaper | |
| Modell | Fristående rack |
| Rackkapacitet | 16U |
| Maxvikt | 181437 kg |
| Knapplås | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Förpackning | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 570 mm |
| Låddjup | 660,4 mm |
| Höjd | 1089,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 45,8 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 16U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 570 mm |
| Ytterförpackningens längd | 660,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 1089,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 45,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |