Tripp Lite P569-003-CERT HDMI-kabel 0,9 m HDMI Typ A (standard) Svart, Burgundisk
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P569-003-CERT
- EAN: 0037332198600
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite P569-003-CERT, 0,9 m, HDMI Typ A (standard), HDMI Typ A (standard), 4096 x 2160 pixlar, 3D kompatibilitet, Svart, Burgundisk
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
4K Hdmi Cable With Ethernet |
W128338829 | Register free see stock | ||
Related Products
- DVI-Kablar
- VGA-Kablar
- HDMI-Kablar
- Videokabeladaptrar
- USB-Grafikadaptrar
- Dockningsstationer För Bärbara Datorer
- Mobildockningsstationer
- Ljudkablar
- Fästen och Ställ till Bildskärmar
- Höj- Och Sänkbara Skrivbord
- AV-Förlängare
- Datorbord
- KVM-Switchar
- Fästen för Skyltningsskärmar
- Bilddelare
- Ställ för bärbara datorer
- KVM-Förlängare
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Mobildockningsstationer
-
Category: Fästen och Ställ till Bildskärmar
-
Category: Fästen och Ställ till Bildskärmar
-
Category: Fästen och Ställ till Bildskärmar
-
Category: Höj- Och Sänkbara Skrivbord
-
Category: Höj- Och Sänkbara Skrivbord
-
Category: AV-Förlängare
-
Category: AV-Förlängare
-
Category: Fästen för Skyltningsskärmar
-
Category: Fästen för Skyltningsskärmar
-
Category: Bilddelare
-
Category: Bilddelare
-
Category: Ställ för bärbara datorer
Description
Tripp Lite P569-003-CERT. Kabellängd: 0,9 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 2: Hankoppling, Plätering på anslutningskontakter: Guld, 3D kompatibilitet, Maximal upplösning: 4096 x 2160 pixlar, Dataöverföringshastighet: 18 Gbit/s, Ljudreturkanal (ARC), Produktens färg: Svart, Burgundisk
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,9 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart, Burgundisk |
| AWG kabelstorlek | 28 |
| Dataöverföringshastighet | 18 Gbit/s |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 4096 x 2160 |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Ljudreturkanal (ARC) | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 50 g |
| Förpackningens bredd | 233,7 mm |
| Låddjup | 175,3 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 233,7 mm |
| Låddjup | 175,3 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Bredd | 233,7 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Djup | 175,3 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332198607 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 325,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 266,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 40,6 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332198607 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |