Tripp Lite P570-006-MICRO HDMI-kabel 1,83 m HDMI Typ A (standard) HDMI Typ D (micro) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P570-006-MICRO
- EAN: 0763381216728 0746320953182 03 ...0953182 0373321655038 0037332165503 0807320266969more
Tripp Lite P570-006-MICRO, 1,83 m, HDMI Typ A (standard), HDMI Typ D (micro), 3D kompatibilitet, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P570-006-MICRO. Kabellängd: 1,83 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Typ D (micro), Typ, kontakt 2: Hankoppling, Plätering på anslutningskontakter: Guld, HDMI-version: 1.4, 3D kompatibilitet, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,83 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ D (micro) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| HDMI-version | 1.4 |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Kontakttyp | Hane/Hane |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332165500 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 730 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 406,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 457,2 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332165500 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |