Tripp Lite B003-HC2-DOCK1 KVM-switchar Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: B003-HC2-DOCK1
- EAN: 0037332256621
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite B003-HC2-DOCK1, 3840 x 2160 pixlar, 4K Ultra HD, Svart
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Tripp Lite USB C KVM Dock 2-Port 4K HDMI USB-A Hub PD Charging USB 3.2 Gen 1 Black - Omkopplare för tangentbord/video/mus - 2 x KVM (USB-C) - 1 lokal användare - skrivbordsmodell - TAA-kompatibel |
7350536 | Register free see stock | ||
Related Products
- Rack
- KVM-Förlängare
- KVM-Switchar
- Gränssnittshubbar
- USB-Grafikadaptrar
- Dockningsstationer För Bärbara Datorer
- Mobildockningsstationer
- HDMI-Kablar
- Nätverkskort/Adapters
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Tripp Lite U444-06N-HU-C dockningsstationer för bärbara datorer USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C VitCategory: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Mobildockningsstationer
-
Category: Mobildockningsstationer
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
Description
Tripp Lite B003-HC2-DOCK1. Tangentbord anslutningstyp: USB, Mus porttyp: USB, Video porttyp: HDMI. HD-typ: 4K Ultra HD, Maximal upplösning: 3840 x 2160 pixlar, Dataöverföringshastighet (max): 5 Gbit/s. Produktens färg: Svart, Certifiering: TAA, FCC. Strömkälla: DC, Utgångsspänning: 20 V, Uteffekt: 5 A. Certifikat för överensstämmelse: CE, REACH, RoHS
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal datorer | 2 |
| Tangentbord anslutningstyp | USB |
| Mus porttyp | USB |
| Video porttyp | HDMI |
| HDMI-version | 1.4 |
| USB-anslutning | USB Type-A, USB Type-C |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| Antal USB-konsolportar | 2 |
| Konsolportar | HDMI, USB A |
| USB-hubb | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ A-hubbportar | 2 |
| USB 2.0 C-typ, antal portar | 3 |
| HDCP | Ja |
| Prestanda | |
| Dataöverföringshastighet (max) | 5 Gbit/s |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Antal användare | 1 användare (er) |
| HDCP | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Rackmontering | Nej |
| Trådbunden fjärrväxling | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Certifiering | TAA, FCC |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Display | |
| Inbyggd display | Nej |
| Strömtillförsel | |
| Utgångsspänning | 20 V |
| Uteffekt | 5 A |
| Strömkälla | DC |
| Extern strömadapter | Ja |
| Grafikstyrenhet | |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Tekniska detaljer | |
| USB-hubb | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | CE, REACH, RoHS |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | CE, REACH, RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 380 g |
| Förpackningens bredd | 55,1 mm |
| Låddjup | 154,9 mm |
| Förpackningens höjd | 184,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,1 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 55,1 mm |
| Låddjup | 154,9 mm |
| Förpackningens höjd | 184,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,1 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | USB typ C till USB typ C |
| Certifikat | |
| Certifiering | TAA, FCC |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 296,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 329,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 385,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 22 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332256628 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176200 |