Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P571-006-MINI. Kabellängd: 1,8 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Type C (Mini), Typ, kontakt 2: Hankoppling, Plätering på anslutningskontakter: Guld, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,8 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Type C (Mini) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 50 g |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 177,8 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 177,8 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Bredd | 177,8 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Djup | 177,8 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332175608 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 910 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 203,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 254 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 76,2 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332175608 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |