Tripp Lite B127A-002-BH AV-förlängare Repeater för AV-utrustning Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: B127A-002-BH
- EAN: 0037332263704
Tripp Lite B127A-002-BH, 3840 x 2160 pixlar, Repeater för AV-utrustning, 70 m, Kabel, 3D kompatibilitet, HDCP
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B127A-002-BH. Modell: Repeater för AV-utrustning, Maximal upplösning: 3840 x 2160 pixlar, Kabeltyper som stöds: Cat6, HDMI. Anslutningsteknologi: Kabel. AC-inspänning: 100 - 240 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz, Driftspänning: 24 V. Bredd: 115 mm, Djup: 62,4 mm, Höjd: 27 mm. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 260,1 mm, Låddjup: 164,1 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Repeater för AV-utrustning |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Kabeltyper som stöds | Cat6, HDMI |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 70 m |
| Ljudsystem | Flerkanalig |
| Ljudutgångskanaler | 7.1 kanaler |
| Videolägen som stöds | 720p, 1080p, 2160p |
| Grafikupplösningar som stöds | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1600 (WQXGA), 3840 x 2160 |
| Rackmontering | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Material | Metall |
| LED-indikatorer | Ja |
| HDCP | Ja |
| Färgdjup | 36 bit |
| Kabellängd | 1,38 m |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| EDID (Extended display identification data) | Ja |
| HDCP-version | 1.4/2.2 |
| Anslutningar | |
| RJ-45 utgångsportar | 2 |
| HDMI-in | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Likströmsingång | Ja |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Strömtillförsel | |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Driftspänning | 24 V |
| Ingående ström | 0.6 A |
| Uteffekt | 1 A |
| Extern strömadapter | Ja |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 50 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 85% |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 85% |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 250 g |
| Bredd | 115 mm |
| Höjd | 27 mm |
| Djup | 62,4 mm |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 560 g |
| Förpackningens bredd | 260,1 mm |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackningens höjd | 55,1 mm |
| Låddjup | 164,1 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Typer av nätkontakter som ingår | AU, EU, NA, UK |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | CE, REACH, RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 573 mm |
| Ytterförpackningens längd | 273 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 175 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332263701 |