Tripp Lite P137-06N-HD4K6B videokabeladapter 0,15 m HDMI Typ A (standard) Mini DisplayPort Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P137-06N-HD4K6B
- EAN: 0037332210616
Tripp Lite P137-06N-HD4K6B, 0,15 m, HDMI Typ A (standard), Mini DisplayPort, Honkoppling, Hankoppling, Rak
Offer details
Description
Tripp Lite P137-06N-HD4K6B. Kabellängd: 0,15 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Anslutning 2: Mini DisplayPort. Certifikat för överensstämmelse: RoHS, Certifiering: CE, FCC, REACH. Vikt: 30 g, Bredd: 38,1 mm, Djup: 41,9 mm. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 348 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 398,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,15 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | Mini DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 3840 x 2160 |
| HDCP | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 30 g |
| Bredd | 38,1 mm |
| Djup | 41,9 mm |
| Höjd | 20,1 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 348 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 398,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 310 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332210613 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |